Предмет: Физика, автор: Andriy12310

Середня відстань між двома хмарами становить 10 км . Заряд однієї хмари 10 кл. а другої 20 Кл. з якою силою вони взаємодіють ?

Ответы

Автор ответа: samkxwap
0

Ответ:

r=10км=10000м=10⁴м

q₁=10кл

q₂=20кл

k=9*10⁹Н*м²/кл²

F-?

по закону кулона

F=k*q₁*q₂/r²

F=(9*10⁹Н*м²/кл²*10Кл*20кл)/(10⁴м)²=180*10⁶Н=1,8*10⁸Н

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: shusvladi