Предмет: Химия, автор: bodka20152015

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА!!!
Обчисліть молярну масу речовини,якщо 2,5 моль цієї речовини має масу 250 грам​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

n(речовини) = 2,5 моль

m(речовини) = 250 г

Знайти:

M(речовини) - ?

Розв'язання:

1) M(речовини) = m / n = 250 / 2,5 = 100 г/моль.

Відповідь: Молярна маса речовини становить 100 г/моль.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: UWUJR
Предмет: Физика, автор: kamillaaliyeva160
Предмет: Русский язык, автор: 87029840335