Предмет: Химия,
автор: Аноним
Цинк масою 32,5 г провзаємодіяв із сіркою масою 24 г. Обчисли масу утвореного цинк сульфіду. Яку речовину взято в надлишку? Визнач масу надлишку........
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Zn) = 32,5 г
m(S) = 24 г
Найти: m(ZnS) -? m надлишку(S) -?
Складемо РХР:
Zn + S = ZnS
Знайдемо кількості речовин Zn і S:
М(Zn) = 65 г/моль М(S) = 32 г/моль
n(Zn) = m(Zn)/ М(m(Zn) = 32,5/65 = 0,5 моль
n(S) = m(S)/М(S) = 24/32 = 0,75 моль
З РХР бачимо, що сірка у нас в надлишку: 0,75 - 0,5 = 0,25 моль
Масса надлишку сірки складає : 0,25 * 32 = 8 г
Масса утвореного цинк сульфіду:
m(ZnS) = m(Zn) + m(S) = 32,5 + 24 = 56,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Vekahli
Предмет: Математика,
автор: pon1115
Предмет: Английский язык,
автор: halida5953
Предмет: Русский язык,
автор: srkngn
Предмет: Русский язык,
автор: ksyushavitvitskaya