Предмет: Химия,
автор: natavishnyakova87
Обчисліть, якій кількості речовини відповідають 390,5 г СаСІ2.
будь ласка
пожалуйста
6 хв
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
M(СаСІ2) = 40 + 35 * 2 = 110 г/моль
n(СаСІ2) = m(СаСІ2)/M(СаСІ2) = 390,5/110 = 3,55 моль
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: rahmanidasha38
Предмет: Английский язык,
автор: ABCDEFG8
Предмет: Литература,
автор: polirazumova
Предмет: Русский язык,
автор: Sonhik228