Предмет: Українська література, автор: kosmomishka2007

козацькі закони за твором Тараса Бульби.Треба здати сьогодні

Ответы

Автор ответа: annad7802
0

Объяснение:

Чому людина здатна, згадуючи минуле, бачити в ньому тільки хороше? Добре це чи погано? Мабуть скоріше добре, що ми не пам’ятаємо зла у минулому, а може ще й тому, що все погане, що з нами трапляється, нас чомусь вчить і обертається таким чином добром для нас. Яку мету переслідував М. Гоголь, звертаючись до часів, коли Україна виборювала право на національну самостійність серед країн-сусідів? Що він хотів повідати своїм сучасникам, до чого закликати, в чому наставити?

Вивчаючи ті часи, розмірковуючи над подіями, що відбувалися на Україні, письменникзахоплюється могутніми характерами вільного козацтва.

Автор ответа: mariabuzhenko228
0

Ответ:

Суворі звичаї та закони Січі. (Всі козаки, без винятку, підкорялися суворим звичаям та законам, що панували в Січі. "Коли козак прокрався, потяг яку-небудь дрібничку, це вже вважалося ганьбою для всього козацтва: його, як безчесного, прив'язували до ганебного стовпа". "Боржника, що не сплачував, приковували ланцюгом до гармати". Найстрашніша кара була за вбивство: "тут-таки, при ньому, викопували яму, спускали туди живого убивця й на нього поставили труну з тілом убитого, а потім обох засипали землею". Найпершим законом в Січі вважали вірність вітчизні й вірі. За зраду вітчизни й товаришів Тарас Бульба вбиває свого сина.)

Объяснение:

вроде это

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: aaaxxx13