Предмет: Химия,
автор: tasakaplij24
1. Визначте, який об'єм займають за н. у.: а) 0,5 моль карбон(II) оксиду; б) 3 моль гелію; в) 1,5 моль кисню.
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
V = n•Vm
Vm молярний об'єм газів за н.у. 22.4л/моль
V(СО) = n•Vm = 0.5•22.4 = 11.2л
V(Не) = n•Vm = 3•22.4 = 67.2л
V(О2) = n•Vm = 1.5•22.4 = 33.6л
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: olashetinko8160
Предмет: Другие предметы,
автор: zaynab4404
Предмет: Математика,
автор: innalevkova199
Предмет: Геометрия,
автор: veronikaklukovskaa
Предмет: Русский язык,
автор: mashrabova