Предмет: Химия,
автор: sokuralina6712
Обчисліть відносну густину речовини Cl²O³ за киснем
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
M(Cl2O3)= 2•35.5+3•16= 71+48= 119г/моль
M(O2)= 2•16 = 32г/моль
D= M(Cl2O3)/M(O2)=119/32= 3,719
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: conechko81
Предмет: Литература,
автор: neponchik3
Предмет: Геометрия,
автор: wennl1i
Предмет: Математика,
автор: nasikz
Предмет: Химия,
автор: yanakalnyk2206