Предмет: Химия, автор: sokuralina6712

3) Обчислити кількість молекул Si О2 , якщо маса речовини 13 г​

Ответы

Автор ответа: desolatorq
1

Ответ:

Объяснение:

Маса однієї молекули SiO2 рівна 60 г/моль.

Кількість молекул SiO2 = 13 г / 60 г/моль = 0,216 моль = 216 молекул.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: evgeniy8705
Предмет: Химия, автор: Аноним