Предмет: Химия,
автор: taisiabezzub618
обчисліть кількість атомів феруму в зразку заліза масою 9 г
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
n(Fe)=m/M= 9/56= 0.161 моль
N(С2Н6)=n•Na=0.161•6.02•10²³ = 9.675•10²² атомів
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: thdthd
Предмет: Английский язык,
автор: viktoriabasiuk44
Предмет: Математика,
автор: illyshatsvik
Предмет: Математика,
автор: dwddddddddd
Предмет: Геометрия,
автор: ira207025