Предмет: Химия,
автор: gpp55275
Розрахувати кількість речовини NaCI, та кількість молекул у зразку масою 18 гр?
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
m(NaCl)= 18 г
n(NaCl)=?
N(NaCl)=?
M(NaCl) = 23+35.5 = 58.5г/моль
n(NaCl)= m/M= 18/58.5 = 0.308 моль
N(NaCl)= n•Na = 0.308•6.02•10²³ = 1.85•10²³молекул
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kotlarelizaveta08
Предмет: Физика,
автор: laurbalaur500
Предмет: Алгебра,
автор: egor3665
Предмет: Геометрия,
автор: drogol
Предмет: Математика,
автор: gagaevbogdan008