Предмет: Химия, автор: artemfedorak313

У результаті хімічної реакції виділився кисень О₂

масою 256 г. Знайди об'єм (л), який займає цей газ за нормальних умов
Пожалуйста срочно

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

M(O2)=32г/моль

n(O2)=256/32=8моль

Vm=22,4л/моль

V(O2)=22,4*8=179,2л

Пояснення:


crazydanilka773: А если то же самое только 64 г?
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: caikaloch
Предмет: Математика, автор: krohmalnaanna5
Предмет: Алгебра, автор: milananamedova96