Предмет: Физика, автор: karinalitvinenko574

Матеріальна точка масою m = 2 кг рухається під дією деякої сили F відпо-
відно до рівняння х = А + Bt + Сt2 + Dt3
, де С = 1 м/с2
, D = –0,2 м/с3
. Визначити
значення цієї сили в моменти часу t1 = 2 с і t2 = 5 с. У який момент часу сила до-
рівнює нулеві?

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

см фото

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: zorina112