Предмет: Химия,
автор: axnagb
Обчислити кількість речовини азоту об'ємом 16,8 л. Яка маса цього об'єму газу?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
кількість речовини азоту
n(N2)= V/Vm = 16.8/22.4 = 0,75моль
m(N2)=n•M= 0.75•(2•14)=0.75•28= 21г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: qwertyuiopafghjklzxc
Предмет: Химия,
автор: myrzabekzhansaya
Предмет: Другие предметы,
автор: qwertyuiopafghjklzxc
Предмет: Химия,
автор: 6998058
Предмет: Литература,
автор: dlishitsky