Предмет: Химия, автор: cakesasprito

Знайти об’єм порції кисню,яка містить 18,06 * 10 23 молекул

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини:

n(O2) = N(O2)/Na = 18,06 * 10²³/ 6,02 * 10²³ = 3 моль

Вичислимо об’єм порції кисню:

V(O2) = n(O2) * Vm = 3 * 22,4 = 67,2 л

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Helpmeplease0009