Предмет: Химия, автор: frakg

Ферум оксид містить 69,94 % Fe і 30,06 % О. Обчислити емпіричну формулу цього оксиду.

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Ответ:

Fe2O3

Объяснение:

FexOy

x:y = 69.94/56: 30.06/16= 1.25 : 1.88 = 1 : 1.5 = 2:3

Fe2O3

Mr(Fe2O3)=2•56+3•16= 112+48= 160

w(Fe)=(2•56)/160≈0.7 (70%)

w(O)=(3•16)/160≈0.3 (30%)

Похожие вопросы