Предмет: Українська література, автор: dyachenkobadim

Помогите пж оч быстро надо ( только не спамить ,)

Приложения:

Ответы

Автор ответа: anettven
1

Объяснение:

1)гіпербола-перебільшення.

2)Паралелі́зм — аналогія, уподібнення, спільність характерних рис або чину. Найчастіше трапляється у синтаксичних ситуаціях, відомих із фольклорної традиції, принаймні за піснями легендарної Марусі Чурай, в яких витворюється психологічний паралелізм: Як ми кохалися, як зерно в горісі, Тепер розійшлися, як туман по лісі!

3)Інве́рсія — одна зі стилістичних фігур поетичного мовлення, яка полягає у незвичному розташуванні слів у реченні з очевидним порушенням синтаксичної конструкції задля емоційно-смислового увиразнення певного вислову: «Умовляють серця перебої» — тут додаток і підмет вжиті не на своїх місцях задля акцентного підкреслення

4)Літо́та — троп, різновид метонімії, в якому міститься художнє зменшування величини, сили, значення зображуваного предмета чи явища. Приклад літоти з вірша М. Вінграновського «Поїхали у Сквиру, на гриби…», котрий у пуанті розкривається трагічним завбаченням: Ми карасів наловим до обіду І серцем захмелієм як на те.

5)Порівня́ння — троп, який полягає у поясненні одного предмета через інший, подібний до нього, за допомогою компаративної зв'язки, тобто єднальних сполучників: як, мов, немов, наче, буцім, ніби та ін. або предиката — подібний, схожий, нагадує, здається та ін.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: narikad2222