Предмет: Химия,
автор: kyrylchenkodaniil
СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ!!!!!!!!
1 Розташуй газоподібні речовини у порядку зменшення їх відносної густини за гелієм.
1.SO3;2.C2H6;3.CO.
2 Відносна густина газу за метаном становить 4,75. Обчисли відносну густину цього газу за воднем.
17
19
38
21
3 Відносна густина газоподібної речовини за неоном становить 3,5. Запиши відносну густину цього газу за гелієм.
kyrylchenkodaniil:
СПАСИБО ОГРОМНОЕ ЗА ТО ШТО ПОМОГАЕШЬ
Ответы
Автор ответа:
1
1. D(SO3)= (32+16*3)г/моль = 20
4г/моль
D(C2H6)= (12*2+1*6)г/моль = 7,5
4г/моль
D(CO)= (12+16)г/моль = 7
4г/моль
D(SO3) > D(C2H6) > D(CO)
2. D(газ)= M(газ)/M(CH4) --> D(газ)*M(CH4) = M(газ)
M(газ)= 4,75 * (12+1*4)г/моль = 76г/моль
D(газ)= 76г/моль = 38
2г/моль
3. D(газ)= M(газ)/M(He) --> D(газ)*M(He) = M(газ)
M(газ)= 3,5 * 4г/моль = 14г/моль
19
38
21
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: coolivko91
Предмет: Литература,
автор: sofisonia2609
Предмет: Алгебра,
автор: P0linam
Предмет: Русский язык,
автор: 2722762
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним