Предмет: Химия,
автор: 926lkm
Який об"єм метану (н.у.) прореагував з хлором, якщо при цьому утворилось 0,75моль трихлорометану?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
n(CH3Cl) = 0,75 моль
Найти: V(CH4) - ?
Складемо РХР:
CH4 + Cl2 → CH3Cl + HCl
З РХР бачимо, що n(CH4) = n(CH3Cl) = 0,75 моль
Знайдемо об"єм метану:
V(CH4) = n(CH4) * Vm = 0,75 * 22,4 = 16,8 л
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: maksimcukvaleria951
Предмет: История,
автор: dasaplahotna44
Предмет: История,
автор: arikovamaksim
Предмет: Информатика,
автор: MrFriT
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним