Предмет: Химия,
автор: anastasiacimbaluk11
Срочно!! обчисліть масову частку CO, HCI
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(СО) = Ar(C) + Ar(O) = 12 + 16 = 28
w(C) = Ar(C) * n/М(СО) * 100% = 12/28 * 100% = 42,86%
w(O) = Ar(O) * n/М(СО) * 100% = 16/28 * 100% = 57,14%
M(HCl) = Ar(H) + Ar(Cl) = 1 + 35 = 36
w(H) = Ar(H) * n/М(HCl) * 100% = 1/36 * 100% = 2,78%
w(Cl) = Ar(Cl) * n/М(HCl) * 100% = 35/36 * 100% = 97,22%
anastasiacimbaluk11:
дякую!!!
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: vitalik36566
Предмет: Українська мова,
автор: nastyabeek
Предмет: Литература,
автор: leylacool
Предмет: Информатика,
автор: leon152293
Предмет: Литература,
автор: GreenGuy25