Предмет: Химия,
автор: Rotra
Обчислити масову частку металів у сполуці : Na3(AlF6) У відповіді позначте число у відсотках %
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
Mr(Na3AlF6)=3×23+27+6×19=69+27+114=210
w(Na)=n×Ar(Na)/Mr(Na3AlF6)=3×23/(210)=69/210=0.3286 (32.86%)
w(Al)=n×Ar(Al)/Mr(Na3AlF6)=1×27/(210)=27/210=0.1286 (12.86%)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: osorokolit11
Предмет: Математика,
автор: osorokolit11
Предмет: Литература,
автор: ilonafedoruk
Предмет: Русский язык,
автор: kurvanjandanaar
Предмет: Русский язык,
автор: YuliyaNeonova