Предмет: Химия,
автор: viktoriialavrova03
Визначити масу магній оксиду, який вступає в реакцію з P2O5, якщо утворилося 26,2 г магній ортофосфата і вихід продукту становить 80% від теоретично можливого
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
32.75 г
Объяснение:
MgO + P2O5 → Mg3(PO4)2
Вихідьпродукту = (маса продукту) / (молярна маса продукту) x (молярна маса реагенту) / (маса реагенту)
Тут маса продукту = 26,2 г молярна маса продукту = Mg3(PO4)2 = (3 x 24,31) + (2 x (31 + 64)) = 212,98 г/моль
Ми не знаємо масу реагенту та молярну масу реагенту
Ми знаємо, що вихід становить 80%. Отже, ми можемо обчислити масу реагенту, потрібно
Маса реагенту = (маса продукту) / (вихід)
= (26,2 г) / (0,8) = 32,75 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: viktoriyaionenko
Предмет: Українська мова,
автор: evilhak
Предмет: Английский язык,
автор: vkhlopkina