Предмет: Українська мова, автор: alonabondar032

Нам треба написати переказ, а дитина не запам'ятала що читала вчителька знайдіть його будь-ласка. Переказ "лелеки, срочно до завтра

Ответы

Автор ответа: natalyakuzmyn99
1

Ответ:

На старезному в'язі жили лелеки. По них я навчився зустрічати весну і проводжати літо.

У нашій сім'ї дуже шанували лелек.

Жили вони у великому круглому гнізді із паліччя. Жили весело. Дружили з усіма горобцями нашої вулиці.

З'явилися у гнізді маленькі лелеченята, і старі лелеки уже не гуляли. Так і снували з подвір'я на болото, а з болота – на подвір'я.

А лелеченята все витягували дзьоби, все їсти просили. Росли вони дуже швидко. Потім лелеки почали покидати гніздо. Тільки ночувати поверталися.

А згодом і зовсім не з'явилися. Відлетіли у вирій.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: violazhukovskaa
Предмет: Право, автор: svetamorgonuk33
Громадянин Шохчон подав заяву в орган РАЦС з проханням зареєструвати його шлюб із громадянкою І. Величковою, указавши також на те, що він уже є одруженим із громадянкою Ісламкуловою. При цьому заявник зазначив, що він має право мати дві дружини, оскільки це право закріплене в постанові голови місцевої адміністрації.
2. Осокін і Пилипова проживали разом з 2009 р. Шлюб вони не реєстрували в органах РАЦС, а тільки обвінчалися в церкві, вважаючи, що цієї процедури досить для оформлення шлюбу. За час спільного проживання вони придбали телевізор, холодильник, музичний центр, а вільні гроші вони вносили на рахунок у банку, відкритий на ім'я Осокіна. В 2011 р. Пилипова була звільнена з роботи, і до 2013 р. перебувала на втриманні Осокіна. В 2013 р. вони вирішили розійтися, однак, виник спір про нажите майно, Пилипова вважала, що вона як дружина має право на половину всього придбаного майна. Нікітін заперечував проти цього. Як вирішити цей спір з урахуванням положень чинного законодавства?
3. Перебуваючи в зареєстрованому шлюбі Миронова на вимогу чоловіка підписала зобов'язання не працювати за отриманою спеціальністю (акторкою у театру), а займатися домашнім господарством і вихованням дітей. Коли діти виросли, Миронова вирішила знову влаштуватися в театр, куди її неодноразово запрошували. Миронов заявив, що дружина порушила взяті на себе зобов'язання за взаємною згодою, тому він звертається до суду для вживання заходів щодо виконання договору. Чи є угода подружжя шлюбним договором? Яку відповідь слід дати Миронову?
4. Дружина Нікітіна звернулася до суду з позовом до свого чоловіка про розподіл частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю. У період шлюбу вона разом із чоловіком створила ТОВ «Оліс», де позивачці належить 30% частки в статутному капіталі товариства, а відповідачеві - 70% частки. Вона просила суд визнати за нею 50% частки в статутному капіталі ТОВ «Оліс». Яким буде рішення, якщо ТОВ «Оліс» було засновано подружжям під час шлюбу?
Суд
5. Орлова Н. звернулася до юридичної консультації за допомогою. Вона пояснила, що була одружена із Уваровим О. більш 15 років. Реєстрацію шлюбу вважали простою формальністю, жили дуже дружно, обидва добре заробляли, нажили багато майна, у тому числі квартиру, дачну ділянку, автомобіль. Усе майно було записано на Уварова. Сама Орлова Н. була впевнена, що родичів у чоловіка немає. Місяць назад Уваров зненацька помер. Орлова Н. вважала, що вона є єдиною спадкоємицею, однак з'явилася дружина Уварова і пред'явила свідоцтво про реєстрацію шлюбу, який, як виявилося, не був розірваний. Дружина Уварова претендує на все майно як єдина спадкоємиця першої черги. Якими нормами слід керуватися при вирішенні спору між Орловою і Уваровою? Яку пораду юриста слід дати Орловій?
6. До суду звернулася Білоусова О. з позовом про розірвання шлюбу і розділ спільного майна. Вона просила суд також збільшити її частку в спільному майні, оскільки з нею залишаються проживати двоє неповнолітніх дітей (трьох і восьми років). З чоловіком укладена в нотаріальній формі угода про аліменти, розмір яких установлений у твердій грошовій сумі. Спору між подружжям по аліментах немає. Крім того, позивачка просила виділити їй з спірного майна автомашину і гараж, щоб возити дітей в інший район міста в спеціалізований дитячий садок. Білоусов М. позов визнав частково, вказавши, що гараж і автомашина є його особистою власністю, а не спільною, тому що купувалися їм на авторські винагороди за наукові статті й монографії. Одночасно Білоусов просив включити до переліку майна, що підлягає розподілу, жіночі ювелірні прикраси Білоусової О. з срібла і золота, значна частина яких купувалася у період шлюбу. Що є особистим майном подружжя? Який правовий режим автомашини і гаража, ювелірних прикрас? Чи підлягає позов Білоусової О. задоволенню? Як повинен бути вирішений спір між подружжями?
7. Подружжя Петрови при укладанні шлюбного договору вирішили відмовитися від обов'язку щодо взаємного утримування у випадку розірвання шлюбу, встановивши, що аліментних зобов'язань один перед одним у них не буде незалежно від підстав розлучення. Однак нотаріус відмовився засвідчити такий шлюбний договір, заявивши, що він не відповідає вимогам закону. 299 Дайте оцінку діям нотаріуса. Чи має право подружжя при укладанні шлюбного договору передбачати відмову від взаємної матеріальної підтримки у випадку розірвання шлюбу?
Предмет: Математика, автор: Аноним