Предмет: Українська література, автор: nairanara8300

Срочно помогите пожалуйста!!!!!!!!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: natalyakuzmyn99
1

Ответ:

Білки дуже старанно запасають на зиму корми: жолуді, горіхи, гриби, які ховають у дуплах, під опалим листям, або розвішують на гілках дерев. Іноді в білчиних запасах буває більше трьох кілограмів горіхів. У зимову сплячку білки не залягають, хоч у дуже люті морози і в хуртовину кілька днів сплять. Міняє білка хутро руде на сіре – тепліше, пухнастіше.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: kristinasamosina3
СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛЛОВ Визгачючить тему, основну думку, стиль мовлення

З давніх-давен наші пращури шанували ароматну ягоду суниці. Вона і гіпертонію, і шлункові хвороби, і недокрів'я лікувала; настоянку з її листя пили від застуди. Збирали червоні намистини у червні місяці, кланялися кожному листочкові, під яким знаходили кілька смаколиків, що схилилися до низу. Звідси й назва «суниця» (інколи «сумниця»), де су- префікс, що означає «разом», як у словах сучасник, сувій, суглинок; «-ниц-» означає «до низу», а разом – нахилені разом.
Їли плоди з таким апетитом, що аж тріщали насінинки на зубах, тому суничку ще називали трускавкою. А місто, побудоване на суничній галявині, звуть – Трускавець.
У Давньому Римі ягоду так і назвали «Fragaria», тобто «пачуха». У Всесвіті навіть є астероїд, названий на честь цих ягід – Фраґарія.

Англійці цю ягоду називають – Strawberry (Straw – солома; berry – ягода), тобто «ягода з соломинкою», тому, що під кожний кущик акуратно підстеляють нарізану солому, щоб ягода була смачна й чиста, не підгнивала від частих дощів, була захищена від бур’янів (З Інтернету).
Предмет: Химия, автор: xhdu009