Предмет: Химия,
автор: velssis
срочно!! Визначити об'єм водню, який виділиться при взаємодії 50г 49% розчину сульфатної кислоти з калієм.
Artyomstern:
5,6 л
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 5,6 л
Находим массу чистой кислоты.
m(H2SO4) = m(р-ра) × W(H2SO4) = 50 × 0,49 = 24,5 г
Составляем уравнение реакции.
24,5 г х л
H2SO4 + 2K == K2SO4 + H2↑
98 22,4
Пропорция х = (24,5 × 22,4) : 98 = 5,6 л
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ignorance6473
Предмет: Физика,
автор: werywerykryto333
Предмет: Физика,
автор: okornienko84
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: danilavoroncov68