Предмет: Химия,
автор: Аноним
обчислити масову частки Гідрогену, Фосфору та Оксигену у сполуці H4P2O7
Дано:H4P2O7
W (H)=?
W (P)=?
W (O)=?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(Н4Р2О7) = Ar(H) * 2 + Ar(P) * 2 + Ar(O) * 7 = 1 * 4 + 31 * 2 + 16 * 7 = 178
w(H) = Ar(H) * n/М(Н4Р2О7) * 100% = 1 * 4/178 * 100% = 2,25%
w(P) = Ar(P) * n/М(Н4Р2О7) * 100% = 31 * 2/178 * 100% = 34,83%
w(O) = Ar(O) * n/М(Н4Р2О7) * 100% = 16 * 7 /178 * 100% = 62,92%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ali4435
Предмет: Физика,
автор: annalihovska17
Предмет: Литература,
автор: oleksandrakrisyuk
Предмет: История,
автор: top10derma
Предмет: Алгебра,
автор: marsardv