Предмет: Химия,
автор: ilchenkokristina08
невідомий газ має відносну густину за повітрям 1.031. Визначте масу зразка цього газу обємом 168л
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
M( газ )= D×M(повітря) = 1.031×29=30г/моль
n=V/Vm = 168/22.4=7.5моль
m(газу) = n×M =7.5×30= 225г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: 2zyqwwfkcw
Предмет: История,
автор: titikakaop279
Предмет: Другие предметы,
автор: lillero
Предмет: Литература,
автор: aleksaksandra10