Предмет: География, автор: ptuska00

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! 30 БАЛІВ
Задача 1.
Який тиск на висоті 2700м, якщо на висоті 400м, тиск становить 730 мм рт.ст.
Задача 2.
Який тиск на висоті 200м, якщо на висоті 1400м, тиск становить 600 мм рт.ст.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
5

Ответ:

Объяснение:

Атмосферний тиск знижується на 10 мм. рт. ст. на 100 метрів

1)

2700 м - 400 м = 2300 м

10 мм рт. ст. - 100 м

х мм рт. ст. - 2300 м

х = 2300 * 10 : 100 = 230 мм.рт.ст.

715 мм рт. ст. - 230 мм рт. ст. = 485 мм рт. ст.

На висоті 2700 м над рівнем моря атмосферний тиск 485 мм рт. ст.

2)

400 м - 200 м = 200 м

10 мм рт. ст. - 100 м

х мм рт. ст. - 200 м

х = 200 * 10 : 100 = 20 мм.рт.ст.

715 мм рт. ст. + 20 мм рт. ст. = 735 мм рт. ст.

На висоті 200 м над рівнем моря атмосферний тиск 735 мм рт. ст.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Laholo