Предмет: Физика, автор: staskryvko49

Два опори 5 и 7 Ом з'єднані послідовно. На обох опорах виділяється 960 Дж теплоти. Яка кількість теплоти виділяється за цей час на першому опорі? A. 140 Дж Б. 192 Дж. B. 400 Дx. Г. 560 Дж.

Даю 100 балів

Ответы

Автор ответа: Cohendd
1

Общее сопротивление R=5+7=12 Ом. Q=I²Rt=12(I²t)=960 Дж. I²t=80. Q1=R1(I²t)=5*80=400 Дж. Ответ В. Закон Джоуля-Ленца.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: betty74