Предмет: Физика,
автор: sashasahx0n
Визначити роботу А та потужність Р сили ваги, як що: сила ваги
G=120H, вертикальне переміщення h= 1 м.
Час цієї роботи складає t= 180 c
А=
Р=
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 120Дж; 0,67Вт
Объяснение:
Дано:
G=120Н
h=1м
t=180с
--------------
А-?; Р-?
A=Gh, где:
G-сила тяжести;
h-высота подъема тела.
А=120*1=120Дж
Р=А/t, где:
А-работа;
t-время выполнения этой работы
Р=120/180=0,67Вт
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Vodafonenous9388
Предмет: Математика,
автор: makarkostinuk
Предмет: Химия,
автор: sofia0527
Предмет: Химия,
автор: lplplp92
Предмет: Русский язык,
автор: dedaded