Предмет: Химия,
автор: maks20091981
До складу сполуки входять 2 атоми Аргентуму та атом Оксигену. Напишіть формулу. Яка маса її кількостю речовини 2 моль?
Даю 40 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
64 г
Объяснение:
Дано
n(O2) = 2 моль
М(О2)=32 г/моль
Найти
m(O2)
m(O2) = n *M = 2 * 32 = 64 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tokarkaterina2706
Предмет: Математика,
автор: Airlite
Предмет: Українська література,
автор: toncikakura
Предмет: Литература,
автор: lizarodionova12
Предмет: Алгебра,
автор: dimakamyshenko