Предмет: Химия,
автор: uabbasov800
Відносна густина деякого газу за киснем дорівнює 2. Чому дорівнює його густина за воднем?
Ответы
Автор ответа:
0
М(газу)=D•M(О2)= 2•(2•16)=2•32=64г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: CRYBIX
Предмет: Английский язык,
автор: nastyalaine
Предмет: Биология,
автор: Roman0709
Предмет: Математика,
автор: akauntbrawl0