Предмет: Химия, автор: flowerxtiktok

2. У хлорі кількістю речовини 4 моль міститься: a) 6,02-1023 молекул; б) 24.08.1023 молекул; в) 12,04.1023 молекул; г) 9,03 10²3 молекул. 3. Молярна маса H2 S: а) 32 г/моль; б) 40г/моль; в) 34 г/моль; г) 33 г/моль. 4. 1,5 моль водню за н. у. займає об'єм: а) 44,8 л/моль; б)33.6 л/моль;​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

2. У хлорі кількістю речовини 4 моль міститься: N(Cl2)=n•Na= 4•6.02•10²³ = 24.08•10²³ молекул

a) 6,02-1023 молекул;

✓б) 24.08.1023 молекул;

в) 12,04.1023 молекул;

г) 9,03 10²3 молекул.

3. Молярна маса H2S: М(H2S)= 2•1+32=34 г/моль;

а) 32 г/моль;

б) 40г/моль;

✓в) 34 г/моль;

г) 33 г/моль.

4. 1,5 моль водню за н. у. займає об'єм: V(H2)=n•Vm=1.5•22.4=33.6л

а) 44,8 л/моль;

✓б)33.6 л/моль;

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: max12444566
Предмет: Математика, автор: zahraaxmadli10
Предмет: Русский язык, автор: cuprum5888