Предмет: Химия,
автор: v1rusUA
Помогите пожалуйста срочно Химия!(дам 100 баллов)
1. Скільки молекул містить вода кількістю речовини 0,25 моль?
2. Знайти число йонів у магній броміді (MgBr 2 ), взятому кількістю речовини 5,5
моль.
3. Визначте, яку кількість речовини становить алюміній хлорид (AlCl 3 ) масою 66 г.
4. Визначте число молекул та атомів, що містяться у фторі F 2 масою 3,8 г.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1)
N(H2O) = n(H2O) * Na = 0,25 * 6,02 * 10²³ = 1,505 * 10²³ молекул
2)
У формульній одиниці ферум(ІІІ) хлориду MgBr2 міститься
1 йон Mg²⁺ і 2 йони Br⁻¹. Тому 1 моль MgBr2 складається із 1 моль йонів Mg²⁺ і 2 моль йонів Br⁻¹.
У 5,5 моль цієї сполуки кількості речовини йонів у три рази більші:
n(Mg²⁺) = 1 * n(MgBr2) = 1 * 5,5 = 5,5 моль
n(Br⁻¹) = 2 * n(MgBr2) = 2 * 5,5 = 11 моль
3)
М(AlCl3) = 27 + 35 * 3 = 132 г/моль
n(AlCl3) = m(AlCl3)/М(AlCl3) = 66/132 = 0,5 моль
4)
М(F2) = 19 * 2 = 38
n(F2) = m(F2)/ М(F2) = 3,8/38 = 0,1 моль
Nм(F2) = n(F2) * Na = 0,1 * 6,02 * 10²³ = 0,602 * 10²³ молекул
N(F2) = 2 * N(F2) = 2 * 0,602 * 10²³ = 1,204 * 10²³ атомів
vlattess:
здравствуйте, помогите мне пожалуйста с химией, задания в профиле (6 задач)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Artembboxing
Предмет: Английский язык,
автор: nmukraintsev
Предмет: Математика,
автор: Ivanna6996
Предмет: Математика,
автор: nastafilipuk3