Предмет: Химия,
автор: azyaka9901
Яка маса алюмінію відповідає кількості речовини 3,5 моль?
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
n(Al)= 3.5 моль
m(Al)=?.
m(Al)=n•M= 3.5•27= 94,5г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ulianaleshchishin
Предмет: Информатика,
автор: streamoffical3d
Предмет: История,
автор: halemro
Предмет: История,
автор: uwnMyuzik
Предмет: Геометрия,
автор: 197983