Предмет: Химия,
автор: rydchenkodaruna11
яка кількість речовин міститься в 180 г води
Ответы
Автор ответа:
1
потрібно знайти мол води, для цього треба поділити масу Н2О на Молярну масу Н2О, яка дорівнює 18, отримали 10 моль
МАЛО БАЛОВ ЗА ОТВЕТ
Я МОГ БЫ И НЕ ПОМОГАТЬ
Автор ответа:
5
Ответ:
Дано:
m-180
N-6*10²³
Найти:
N-?
Решение:
Формулы которые понадобятся в задаче:
N=n*Na, n=m:M, M=18
n=180:18=10 моль
N=10*6*10²³=60*10²³
Ответ:60*10²³
Можно пожалуйста корону)
LordCacetus:
Можно корону)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: irinatargona
Предмет: Математика,
автор: optm1545
Предмет: История,
автор: ekaterinachepiga2000
Предмет: Другие предметы,
автор: ninachernousova1286
Предмет: Математика,
автор: sabinasaulyan