Предмет: Химия,
автор: marshtinn
Якій кількості речовини відповідає 40 г ферум (ІІ) сульфіду?
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
n(FeS)= m/M = 40/(56+32)= 40/88 = 0.455 моль
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: lkalutaanastasial
Предмет: Математика,
автор: yanavrublevska76
Предмет: Математика,
автор: alinasorochuk
Предмет: Математика,
автор: temirhana
Предмет: Алгебра,
автор: vernur2006