Предмет: Химия, автор: vikasklar55

Задача №2
Чому дорівнює об'єм якщо маса 180г сульфур(VI) оксиду?
Скільки молекул міститься в даному об'ємi?
Скільки атомів сульфуру та Оксигену у цій порції оксиду?​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(SO3) = 180г

Найти: V(SO3) -? N(SO3) -?   N(S)-?   N(O) -?

M(SO3) = 32 + 16 * 3 = 80 г/моль

Знайдемо кількість речовини:

n(SO3) = m(SO3) /M(SO3) = 180/80 = 2,25 моль

Вичислимо об'єм:

V(SO3) = n(SO3) * Vm = 2,25 * 22,4 = 50,4 л

Обчислимо кількість молекул:

N(SO3) = n(SO3) * Na = 2,25 * 6,02 * 10²³ = 13,545 * 10²³ молекул

Знайдемо кількість атомів сульфуру та Оксигену у цій порції оксиду:

N(S) = N(SO3) = 13,545 * 10²³ атомів

N(O) = 3 N(SO3) = 3 * 13,545 * 10²³ = 40,635 * 10²³ атомів


vikasklar55: пасиба)
Похожие вопросы