Предмет: Химия,
автор: m1ckyy14
Визначити об'єм хлору за нормальних умов, якщо його число молекул складає 3,01 * 10²³
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
n(Cl2) = N(Cl2)/Na = 3.01×10²³/6,02•10²³= 0,5моль
V(Cl2)=n•Vm= 0.5•22.4= 11.2л
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: oksanavynnychuk02
Предмет: Химия,
автор: htao29914
Предмет: Українська мова,
автор: Varenyuchek
Предмет: Математика,
автор: sheka12344321
Предмет: Биология,
автор: vas9k05rus