Предмет: Химия, автор: netfoxmax

Який об’єм гелію (н.у.) займає якщо відомо, що кількість атомів становить 36*102^3 атомів.

Ответы

Автор ответа: Artyomstern
1

n(He) = N(He) : Na = 36,12×10²³ : 6,02×10²³ = 6 моль

V(He) = n(He) × Vm = 6 × 22,4 = 134,4 л

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: mashaskripnik20105
Предмет: Биология, автор: remenok9