Предмет: Химия,
автор: pashanezxc
Чому дорівнює масова частка елементів в сполуках K2SO4
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
М(K2SO4) = Ar(K) * 2 + Ar(S) + Ar(O) * 4 = 39 *2 + 32 + 16 * 4 = 174
w(K) = Ar(K) * n/М(K2SO4) * 100% = 39 * 2/174 * 100% = 44,82%
w(S) = Ar(S) * n/ М(K2SO4) * 100% = 32/174 * 100% = 18,4%
w(O) = Ar(O) * n/М(K2SO4) * 100% = 16 * 4/174 * 100% = 36,78
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Margoshka1218
Предмет: Математика,
автор: Nikanine9
Предмет: Геометрия,
автор: keytidit
Предмет: Химия,
автор: bodania97
Предмет: Физика,
автор: abrorovshuhrat41