Предмет: Химия, автор: toykaaaaa0

Яку кількість речовини становить 318 г Na2CO3?

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

Mr(Na2CO3)=2•23+12+3•16=46+12+48=106г/моль

n(Na2CO3)=m/M= 318/106= 3моль

Похожие вопросы