Предмет: Химия, автор: ymniygnom228

Встановіть, де міститься більша кількість речовини: у воді масою 4,5 г чи у метані CH4 масою 4 г.​

Ответы

Автор ответа: Artyomstern
0

Ответ: Количество веществ одинаково.

n(H2O) = n(CH4)

n(H2O) = m(H2O) : M(H2O) = 4,5 : 18 = 0,25 моль

n(CH4) = m(CH4) : M(CH4) = 4 : 16 = 0,25 моль

Похожие вопросы