Предмет: Химия,
автор: ymniygnom228
Укажіть кількість молекул, які містяться в нітроген(IV) оксиді масою 460 г: A 15,05-10²³; Б 2,404-10²³; B 60,2-10²³; Г 6,02-10²³.
dinayupi:
Ответ: A 15,05-10²³
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: В. 60,2×10²³
n(NO2) = m(NO2) : M(NO2) = 460 : 46 = 10 моль
N(NO2) = n(NO2) × Na = 10 × 6,02×10²³ = 60,2×10²³ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: fox2977
Предмет: Физика,
автор: adekaesenkul
Предмет: Математика,
автор: virliv2018
Предмет: Алгебра,
автор: aakakskwoqow
Предмет: Математика,
автор: lizasvarkina