Предмет: Химия, автор: Lili34705

ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!
1.Яку масу мають:
а) 3 моль кисню;
б) 1,2 моль атома хлору;
2.Скільки атомів Гідрогену міститься
а) у воді масою 18 г;
б) амоніаку (NH3 ) масою17 г
3. Скільки молей містить:
а) азот масою 36 г;
б) кисень масою 58 г;

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

1)

a) m(O2) = n(O2) * M(O2) = 3 * 32 = 96 г

б) m(Cl) = n(Cl) * M(Cl) = 1,2  * 35,5 = 42,6 г

2)

а) M(H2O) = 18г/моль

n(H2O) =m(H2O)/М(Н2О) =18/18 = 1моль

N(H2O) = n(H2O) * Nа =  1 * 6,02 * 10²³= 6,02*10²³(молекул)

N(H) = 2N(H2O)  = 2* 6,02 * 10²³= 12,04 * 10²³(атомів)

б)M(NH3) = 17г/моль

n(NH3) =m(NH3)/М(NH3) =17/17 = 1моль

N(NH3) = n(NH3) * Nа =  1 * 6,02 * 10²³= 6,02*10²³(молекул)

N(H) = 3N(NH3)  = 3 * 6,02 * 10²³= 18,06 * 10²³(атомів)

3)

а) n(N2) = m(N2)/ М(N2) =  36 / 28 = 1,3 моль

б) n(O2) = m(O2) /М(О2) = 58/32 = 1,8125 моль

Похожие вопросы