Предмет: География, автор: osnova862

СРОЧНО!!!Підготуйте доповідь на тему «Рослини які занесені до Червоної книги»доповідь 2-4хвилини


flash77779: України чи світу?
osnova862: Світу
osnova862: Пж помоги
osnova862: Умоляю
flash77779: Презентація підійде?
osnova862: Неа
osnova862: Хотя фиг с ней давай презентацию
osnova862: Помоги пж ещё с вопросами
osnova862: А меня на аке срочно надо

Ответы

Автор ответа: Tymofii22
1

Відповідь:

1. Підсніжник звичайний

Вважають, що підсніжники – “квіти надії” -першими з’являються з-під снігу, засвідчують прихід весни. На Україні росте 3 вида підсніжника. У нас, на Хмельниччині, широко росповсюджений в дубово-грабових лісах підсніжник звичайний. Коротке життя підсніжників і дуже легко воно може обірватися. Вони вже зникли з околиць Києва і все рідше зустрічаються навколо інших великих міст, тому що підлягають масовому збору для букетів. Цибулини по-хижацьки викопуються любителями. Давно пора розводити підсніжники на спеціальних плантаціях. Економічно це оправдано, якщо врахувати ще й те, що це дуже цінна лікарська сировина. Препарати, виготовлені із цибулини підсніжника, використовуються при лікуванні невритів, радикулітів та ін. хвороб.

2. Гронянка півмісяцева

Невеличка багаторічна літньозелена папороть до 25 см заввишки. Має лише один трохи м’ясистий листок надзвичайно своєрідної форми. Листок вилчасто розділений на дві частини. Вегетативна або стерильна частина листка виконує функцію фотосинтезу, в обрисі видовжено-овальна, перисто розчленована і складається із півмісяцевих сегментів, що частково налягають один на одного. Від цього і назва видова “півмісяцева”. Спороносна частина листка має вигляд двічі перистої гілки з густо розташованими сорусами,де дозрівають спори.Ця частина листка нагадує мініатюрне виноградне гроно, від цього і пішла назва “гронянка”. Місце зростання – світлі ліси, чагарники, скелі, сухі луки.

3. Квіти Червоної книги України

Такими є всі види підсніжників, шафрани (крокуси), проліски, цикламени, сон-трава, конвалії, зозулині черевички справжні, цибуля ведмежа (черемша), любка дволиста, білоцвіт весняний, рябчик шаховий, горицвіт весняний тощо.

Пояснення:


osnova862: Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: arina6391
Предмет: Литература, автор: kkokarevaa