Предмет: Химия, автор: lesyalleessua

Визначте відносну молекулярну масу газоподібної речовини, якщо її відносна густина за повітрям = 1,034

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

М(газу)= D•M(повітря)=1.034•29= 30г/моль

это может быть : окись азота NO, C2H6 этан.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: anastasiasaveleva758