Предмет: Химия,
автор: aknovij428
Допоможіть будь ласка це терміново
якщо можна то з розв'язком (письмово)
60 балів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини:
n(NH3) = N(NH3)/Na = 15,055 * 10²³/6,02 * 10²³ =2,5 моль
Молекулярна маса амоніаку:
М(NH3) = 1 + 1 * 3 = 17 г/моль
Вичислимо масу:
m(NH3) = n(NH3) * М(NH3) = 2,5 * 17 = 42,5 г
aknovij428:
Велике дякую!!!
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Silk12
Предмет: Литература,
автор: dariabalanik
Предмет: Математика,
автор: Tina0208