Предмет: География, автор: rezunenkobogdan846

1. Висота горба 550 м. Атмосферний тиск на його вершині 700 мм рт.ст. Визначіть атмосферний тиск біля його підніжжя.

2. Парашутист стрибнув з висоти, де атмосферний тиск становив 410 мм рт. ст., і приземлився у місці, де атмосферний тиск дорівнював 760 мм рт.ст. Вкажіть, з якої висоти (в м) стрибнув парашутист?​

Ответы

Автор ответа: bomkoasya0102
3

Чим висота вище, тим тиск менший.

Кожні 100 м тиск зменшується на 10 мм рт. ст.

1

х мм рт.ст. – 550 м

10мм рт.ст. – 100 м

х = 10×550÷100

х = 55 мм рт.ст.

700 + 55 = 755 мм рт.ст.

Відповідь: 755 мм рт.ст.

2

760 мм рт.ст. - 410 мм рт.ст. = 350 мм рт.ст.

10 мм рт.ст – 100 м

350 мм рт.ст. – х м

х = 350×100÷10

х = 3500 м

Відповідь: 3500 м

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: pashapogulyay