Предмет: Химия,
автор: kanaomi34
1 л газу за н.у. важить 1,251 г. Відносна густина цього газу за повітрям становить:
А)1
Б)2
В)0,97
Г)0,68
Поясніть хтось як це зробити, будь ласка.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
В)0,97
Пояснення:
n( газу) = V/Vm= 1 / 22.4=0.0446 моль
M( газу) = m/n=1,251 / 0.0446= 28 г/моль
D( газу) = M( газу) /M(повітря)=28/29= 0,967
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: olyaolyadrebot
Предмет: Математика,
автор: pomedorchnik
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: KinkaApelsunka