Предмет: Химия, автор: zaziwer

Обчисліть і вкажіть масу кальцій хлориду, кількість речовини якого стано
ть 0,2 моль:
А) 5,5 г;
б) 11,1 г;
в) 22,2 г;
г) 44,4 г.

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Відповідь:

в) 22,2 г;

Пояснення:

M(CaCl2)=40+2×35.5=40+71=111г/моль
m(CaCl2)=n×M=0.2×111=22.2г

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: filatovalarisa2007